ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .
تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
5 اسفند 1396
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
5 اسفند 1396
آخرین مهلت ثبت نام
20 تیر 1397
آخرین مهلت ارسال مقاله
20 تیر 1397
تاریخ برگزاری

21 تیر 97

یشنهاد برگزاری کارگاه

97/4/1

تقویم شمسی
امار بازدید
سایت انگلیسی

پیام رییس کنفرانس

    

 

 

 

شاکر لطف بی‌کران خداوندیم که بار دیگر توفیق برگزاری "دومین کنفرانس ملی مهندسی و فناوری ربات‌های پروازی" در حوزه الکترونیک، مخابرات، کنترل، قدرت، کامپیوتر و هوش مصنوعی، مکانیک، مکاترونیک و هوا و فضا در تیر ماه 1397، سال "حمایت از کالای ایرانی" را به منظور ایجاد فرصت مناسب برای ارائه آخرین دستاورد‌های علمی و تبادل‌نظر بین دانشگاهیان، فرهیختگان، دانش‌آموختگان و پژوهشگران و نیز ارتقای فرهنگ علمی در جامعه فراهم نمود. بی‌شک، با پیشرفت فناوری‌های نوین، کاربرد "پرنده‌های هدایت‌پذیر از دور (پهپاد)" و "ربات‌های پروازی" در زمینه‌های مختلف علمی و پژوهشی از جمله موضوعات؛ کشاورزی و منابع طبیعی، نقشه‌برداری و آمایش سرزمین، امور نظامی، بهداشت و درمان و امداد و نجات و موضوعات تجاری - بازرگانی و ... رو به افزایش است.

لذا اهمیت برگزاری کنفرانس‌های علمی با هدف تقویت تولید فناورانه و کار‌آفرینی در جامعه برای دستیابی و درک روشن از داشته‌ها، ظرفیت‌ها، محدودیت‌ها و چالش‌ها در فرآیند توسعه علمی بر کسی پوشیده نیست و کشور ما تلاش دارد به این تفکر، با پژوهش‌ و تحقیقات نوین اندیشمندان جامه عمل بپوشاند.

بار دیگر موسسه آموزش عالی میرداماد گرگان افتخار دارد دومین کنفرانس ملی مهندسی و فناوری ربات‌های پروازی با محوریت طراحی و مهندسی، ساخت، هدایت و کاربری پهپادهای عمود پرواز و ماموریت محور به ‌منظور بکار‌گیری یافته‌های پژوهشی نوین در راستای گسترش تحقیقات کاربردی و تشویق محققان برگزار نماید.

     امید است با عنایات خداوند متعال و همکاری و همفکری اندیشمندان و حمایت‌های مادی و معنوی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به‌ویژه دانشگاه‌های گلستان، صنعتی امیرکبیر، گیلان، صنعتی نوشیروانی بابل و علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و همچنین مساعدت ویژه صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور، پارک علم و فناوری، بنیاد نخبگان و اداره کل فناوری اطلاعات استان گلستان و ...، شاهد برگزاری هرچه مطلوب‌تر این کنفرانس باشیم و تلاش‌های سازنده دست‌اندر‌کاران موثر واقع شود.

     توفیق روز‌افزون کلیه شرکت‌کنندگان اعم از استادان، دانش‌پژوهان و برگزار‌کنندگان کنفرانس را از خداوند منان مسالت داریم.

 

                                                                                                                           با احترام

                                                                                                                            دکتر علی رفیقی

                                                                                                                          رئیس کنفرانس

 

 

 

 

 

پوستر همایش
پوستر همایش fro2016

تماس با ما
تلفن ثابت

017-32249473

داخلی - 28 

نمابر

017-32249473

داخلی - 0

ایمیل

info@fro2018.ir

آدرس

استان گلستان - گرگان - میدان ولیعصر(عج)  - خیابان ولیعصر (عج) - جنب عدالت 4  - موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی میرداماد گرگان - کد پستی : 53989-49166

روز شمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


موسسه آموزش عالی میرداماد گرگان