ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .
تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
5 اسفند 1396
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
5 اسفند 1396
آخرین مهلت ثبت نام
30 خرداد 1397
آخرین مهلت ارسال مقاله
10 تیر 1397
تاریخ برگزاری

21 تیر 97

سایت انگلیسی

تقویم شمسی
امار بازدید

پیام رییس کنفرانس

    

 

 

 

شاکر لطف بی‌کران خداوندیم که بار دیگر توفیق برگزاری "دومین کنفرانس ملی مهندسی و فناوری ربات‌های پروازی" در حوزه الکترونیک، مخابرات، کنترل، قدرت، کامپیوتر و هوش مصنوعی، مکانیک، مکاترونیک و هوا و فضا در تیر ماه 1397، سال "حمایت از کالای ایرانی" را به منظور ایجاد فرصت مناسب برای ارائه آخرین دستاورد‌های علمی و تبادل‌نظر بین دانشگاهیان، فرهیختگان، دانش‌آموختگان و پژوهشگران و نیز ارتقای فرهنگ علمی در جامعه فراهم نمود. بی‌شک، با پیشرفت فناوری‌های نوین، کاربرد "پرنده‌های هدایت‌پذیر از دور (پهپاد)" و "ربات‌های پروازی" در زمینه‌های مختلف علمی و پژوهشی از جمله موضوعات؛ کشاورزی و منابع طبیعی، نقشه‌برداری و آمایش سرزمین، امور نظامی، بهداشت و درمان و امداد و نجات و موضوعات تجاری - بازرگانی و ... رو به افزایش است.

لذا اهمیت برگزاری کنفرانس‌های علمی با هدف تقویت تولید فناورانه و کار‌آفرینی در جامعه برای دستیابی و درک روشن از داشته‌ها، ظرفیت‌ها، محدودیت‌ها و چالش‌ها در فرآیند توسعه علمی بر کسی پوشیده نیست و کشور ما تلاش دارد به این تفکر، با پژوهش‌ و تحقیقات نوین اندیشمندان جامه عمل بپوشاند.

بار دیگر موسسه آموزش عالی میرداماد گرگان افتخار دارد دومین کنفرانس ملی مهندسی و فناوری ربات‌های پروازی با محوریت طراحی و مهندسی، ساخت، هدایت و کاربری پهپادهای عمود پرواز و ماموریت محور به ‌منظور بکار‌گیری یافته‌های پژوهشی نوین در راستای گسترش تحقیقات کاربردی و تشویق محققان برگزار نماید.

     امید است با عنایات خداوند متعال و همکاری و همفکری اندیشمندان و حمایت‌های مادی و معنوی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به‌ویژه دانشگاه‌های گلستان، صنعتی امیرکبیر، گیلان، صنعتی نوشیروانی بابل و علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان و همچنین مساعدت ویژه صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور، پارک علم و فناوری، بنیاد نخبگان و اداره کل فناوری اطلاعات استان گلستان و ...، شاهد برگزاری هرچه مطلوب‌تر این کنفرانس باشیم و تلاش‌های سازنده دست‌اندر‌کاران موثر واقع شود.

     توفیق روز‌افزون کلیه شرکت‌کنندگان اعم از استادان، دانش‌پژوهان و برگزار‌کنندگان کنفرانس را از خداوند منان مسالت داریم.

 

                                                                                                                           با احترام

                                                                                                                            دکتر علی رفیقی

                                                                                                                          رئیس کنفرانس

 

 

 

 

 

پوستر همایش
پوستر همایش fro2016

تماس با ما
تلفن ثابت

017-32249473

داخلی - 28 

نمابر

017-32249473

داخلی - 0

ایمیل

info@fro2018.ir

آدرس

استان گلستان - گرگان - میدان ولیعصر(عج)  - خیابان ولیعصر (عج) - جنب عدالت 4  - موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی میرداماد گرگان - کد پستی : 53989-49166

روز شمار همایش
تا روز برگزاری همایش :تا پایان ثبت نام در همایش:تا پایان مهلت ارسال مقاله:


موسسه آموزش عالی میرداماد گرگان